Zapowiedź FIFA 18 co już wiemy

Cze 13

Zapowiedź FIFA 18 co już wiemy

Zapowiedź FIFA 18 co już wiemy:

Jeśli chodzi o zmiany to główną jest pozbycie się legend z xbox’a i zastąpienie ich ikonami, zacznijmy od okładki:

Zapowiedź FIFA 18 co już wiemy Edycja FIFY 18 z ikonami będzie miała okładkę z Ronaldo Luís Nazário de Lima czyli z tym prawdziwym Ronaldo.

Zwykła edycja będzie miała okładkę z tym Ronaldo z Portugalii czyli z Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro czy uważam że to dobry pomysł? Niekoniecznie, bardziej podobał mi się pomysł z okładką FIFY 17 gdzie gracze sami wybierali okładkę i wybrali Reus’a. Patrząc na zeszłoroczną okładkę wydawało mi się że EA chce odmłodzić okładkę i obstawiałem że w tym roku zobaczymy np. Pogbe albo Dybałę bo wiadome że ze względu na PES’a gracze Barcelony odpadają a w szczególności mam tu na myśli Neymara. Ale też po cichu gdzieś tam myślałem chociażby o najmłodszym gwiazdorze czyli Kylian Mbappé Lottin to by była dopiero okładka! Jednak EA mnie nie miło zaskoczyła okładką Cristiano na pocieszenie jest ta z ikoną aczkolwiek ta wersja kosztuje jakieś kosmiczne pieniądze a dokładniej coś koło 400 zł według mnie tyle za grę która po trzech miesiącach jest warta nie całe 120 zł to jest żenada. Piszę o grze która po ponad pół roku trafia do oferty ea access i można ją mieć za 80 zł rocznie czyli za nie całe 7 zł miesięcznie. Ja rozumie że paczki, że piłkarze wypożyczeni, że stroje i tak dalej ale nie za takie pieniądze.

Wracając jednak do ikon to jedną już poznaliśmy, wczoraj  EA SPORTS™ przedstawiło kolejne ikony

Zapowiedź FIFA 18 co już wiemy Jestem bardzo ciekaw ile tych ikon ostatecznie będzie w FIFIE bo jak grono będzie dość sporę to jest duża szansa że karty będą tańsze. Póki co oprócz Ronaldo będą dostępne karty ikon Pele, Maradona, Henry, Lev Yashin.

Henry już robi wrażenie i nadaje smaczku bo liczę na kolejne ikony z mojego dzieciństwa, no i przede wszystkim liczę na to że doczekamy się polskiej ikony! Kogo? Myślę że Boniek ma szanse może jeszcze Lato a najchętniej zobaczył bym Deyne ale szanse pewnie małe.

Jeśli chodzi o pozostałe rzeczy nadal będziemy mieć tryb fabularny z Hunterem w roli głównej i ma być on bardziej rozbudowany od poprzedniego w grę mają wejść inne ligi niż Angielska co mnie bardzo cieszy bo uważałem to za największa wadę tego trybu. Jeśli chodzi o mój ulubiony tryb czyli Ultimate Team póki co nie ma informacji na temat jakichś rewolucji po za tymi ikonami na wszystkich platformach.

Nowsza FIFA na pewno będzie stabilniejszą wersją swojej poprzedniczki i to chyba jest najważniejsza informacja, liczę że silnik gry poprawi się znacząco, dzięki czemu gra naprawdę zyska. Ja liczę że FIFA 18 będzie przełomowa i grywalność gry wzrośnie. Tego sobie i wszystkim graczom życzę. To musi być przełom i powrót do poprzednich wersji.

%d bloggers like this: