Instagram

Tani skład (FIFA Ultimate Team 17):

Od premiery najnowszej FIFY czyli siedemnastki minął ponad miesiąc, więc jest to najwyższy czas żeby zaprezentować jakiś niezły tani skład.

Żeby zobaczyć jak się prezentuje skład o którym będę dziś pisał kliknij tutaj

Jeśli chodzi o kryteria to najważniejsza była cena, chciałem żeby pierwsza jedenastka nie kosztowała więcej niż 15 tysięcy coinsów, no i na szczęście mi się udało! Skład miał być przystosowany do taktyki 4-3-2-1 którą gra mi się wyjątkowo dobrze w tej fifie, ale przejdźmy jednak do szczegółów czyli kto i ile kosztował:

Rui Patrício 1000
Nelson Semedo 750
Ruben Semedo 700
Jardel Nivaldo Vieira 1600
Wendell 800
Danilo Pereira 750
Luiz Gustavo 1800
Danilo Barbosa 1000
Andre Carrillo 2000
Felipe Anderson 2100
Jonas 1000
Razem: 13500

Jeśli chodzi o koszt czyli o 13500 coinsów jest to maksymalny koszt jaki trzeba ponieść za ten skład, może być on tańszy o i kilka tysięcy, czemu? Ponieważ zdecydowałem się że ja do tego składu kupię od razu zawodników przystosowanych do taktyki czyli kupiłem Luiza Gustavo i Danilo Pereirę ze zmienioną pozycją na CM (środkowy pomocnik) standardowo jest to CDM (defensywny pomocnik) różnica to kilkase coinsów, oprócz tego kupiłem Andre Carrillo którego standardowa karta to RM (prawy pomocnik) ja kupiłem kartę RF (prawy napastnik) podobnie sytuacja ma się z Felipe Andersonem tyle że on ma w podstawie LW (lewy skrzydłowy) a do dobranej przeze mnie taktyki potrzebny jest LF (lewy napastnik). Czemu tak zrobiłem? ponieważ zakup karty a w niektórych przypadkach nawet kart zmian pozycji to koszt kilku tysięcy a tak to dokładamy kilkaset coinsów i mamy gotową kartę a i w przyszłości drożej ją sprzedamy. Oprócz tego pozwoliłem sobie zainwestować w kilku piłkarzy którzy mają zmieniony styl gry co też lekko podniosło cenę pierwszej jedenastki ogólnie rzecz biorąc uważam że przy odrobinie szczęścia można ten skład zrobić nawet za 10000 coinsów. A jak prezentuje się skład w samej grze? Przede wszystkim widać siłę w pomocy, dominacja w środku pola jest niesamowita! W środku mamy typowych wyrobników dla tej trójki nie ma piłek straconych, grają twardo i agresywnie, początkowo łapałem trochę kartek ale z czasem się przyzwyczaiłem po odbiorze piłki są kierowane do trio AJC boczni napastnicy czyli Anderson i Carrillo są typowymi asystentami a całość kończy kapitan Jonas gość który potrafi strzelić z każdej pozycji w okolicy pola karnego, większość meczy kończy z dwucyfrową ilością strzałów i zazwyczaj 70-80% są to strzały celne, statystyki to 11 meczy 9 goli i 5 asyst a jak już strzela to zazwyczaj zrywa pajęczyny z okienka tak jak poniżej:

Krótko mówiąc składem gra mi się zajebiście! A w szczególności Jonasem zresztą w poprzednich edycjach też mi się nim dobrze grało.

Jeśli chodzi o ławkę można ją wypełnić graczami z katalogu lub tym co trafiliśmy w paczkach ja jednak dokupiłem graczy pod ten skład, fakt że cała rezerwa czyli 12 graczy to koszt rzędu pierwszej jedenastki a prezentuję się następująco:

Manolo Gabbiadini 700
Ciro Immobile 2300
Stephan El Shaarawy 2000
Allan 900
Hernanes 900
Raphaël Guerreiro 500
Felipe Augusto de Almeida Monteiro 700
Jonathan Tah 800
André Geraldes 400
Gelson Martins 2100
William Carvalho 2100
Timo Horn 750
Razem: 14150

Kluczowym zawodnikiem z ławki jest chyba El Shaarawy który na pod męczonego rywala jest katorgą reszta graczy jest gotowa w przypadku kontuzji rzadko z nich korzystam ale mimo wszystko warto ich mieć w przypadku kontuzji czy też kartek tutaj przede wszystkim mam na myśli środkowych pomocników. Ławkę można uzupełnić według własnego uznania ja wrzuciłem tylko mój przykład, najważniejsza jest pierwsza jedenastka którą gra się rewelacyjnie.

Pokémon GO
googleplay googleplay