Sieć numer 1

Lip 06

Sieć numer 1

Sieć numer 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od dwóch lat Orange reklamuje się się jako sieć numer 1 dzięki klientom i ostatnio miałem możliwość przekonania się że faktycznie Orange jest siecią numer 1 ale nie tylko dzięki klientom ale przede wszystkim ze względu na swoje podejście do klientów.

Kilkanaście dni temu pisałem na blogu o dziwnym podejściu Orange do klienta.

Przekonałem się na własnej skórze że dla Orange najważniejszy jest klient który zawsze jest na pierwszym miejscu, Rzecznik Orange czyli Wojtek Jabczyński który na mój wpis zareagował błyskawicznie i wystarczyły 2 dni robocze żeby wszystko wyjaśnić i napisze tylko tyle że jestem bardzo zadowolony z tego jak zakończyła się moja sprawa.

Co mnie najbardziej cieszy to fakt że Orange naprawdę interesuje się sprawami klientów, starają się je rozwiązać tak żeby klient był zadowolony. Ja to bardzo doceniam bo wiem jak to wygląda u konkurencji która się zainteresuje tematem a potem to oleje.

Ogólnie mam wrażenie że Orange odskoczył konkurencji o kilka długości jak sobie czytam jak Orange docenia swoich pierwszych klientów wtedy jeszcze klientów operatora Idea.

I takie podejście się chwali bo to właśnie tacy klienci budują sieć i fajnie że Orange ich docenia.

Zresztą takich smaczków Orange ma więcej, Orange jest jednym z nie licznych operatorów który nie blokuje telefonów za niepłacenie rachunków.

Obecnie Orange jest zdecydowanym numerem 1 w Polsce, naprawdę ciężko znaleźć jakieś wady pomarańczowego operatora w moim przypadku za jedyną wadę mogę uznać jedynie słabszy zasięg.

Jeszcze raz chciałbym podziękować Rzecznikowi Orange za zainteresowanie się moją sprawą, a Orange za załatwienie sprawy.

Orange na tyle mi zaimponował swoim podejściem do klienta, że jak skończy mi się umowa na internet mobilny i Orange będzie miał w swojej ofercie sprzęt godny uwagi to przeniosę się również z usługą internetu mobilnego do pomarańczowego operatora.

Jeśli ktoś się zastanawia czy warto przenieść swój numer lub swoje usługi do Orange to niech przestanie się wahać bo operator jest godny polecenia i na pewno każdym klientem operator staranie się zaopiekuje.

Orange nic nie zmieniajcie a będziecie nadal #1

%d bloggers like this: