Serial Kobiety Mafii

Cze 28

Serial Kobiety Mafii

Serial Kobiety Mafii

Nie tak dawno Showmax zaprezentował swój nowy serial Kobiety Mafii który jest oczywiście oparty na filmie Patryka Vegi, wcześniej to samo stało się z Botoksem.

Serial Botoks oceniłem bardzo negatywnie, z serialem Kobiety Mafii niestety jest podobnie serial od początku wygląda na przeciągany na siłę żeby zrobić z niego serialu.

Ale serial ma swoje plusy jednym z nich jest rola grana przez Sebastiana Fabijańskiego który po raz kolejny pokazał że jest fantastycznym aktorem i w tym serialu (filmie) jest postacią kluczową. Oprócz niego na słowa uznania zasługuje Aleksandra Popławska która już po raz kolejny udowodniła że jest aktorką z najwyższej półki, to kolejny serial w którym Popławska gra świetnie wręcz wybitnie i nie boje się tego napisać ale na dzień dzisiejszy uważam że jest to najlepsza polska aktorka.

I jestem pewny że Ola sprawdziłaby się w każdej roli, widać że kobieta się niczego nie boi, nawet bardzo odważnych oraz wymagających scen i każde wyzwanie jest dla niej banalne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednak poszukiwanie kolejnych pozytywów już tak łatwe nie jest bo ich po prostu nie ma.

Dlatego przechodzę do oceny, jest lepiej niż w przypadku Botoksu jednak ocenia jaką mogę dać to 3 z małym plusikiem, nie wiem czemu ale wydaje mi się że gdyby Patryk Vega odwrócił wszystko w drugą stronę wyszłoby to znacznie lepiej czyli najpierw serial a potem z tego serialu zrobić film, jestem więcej niż pewny że wtedy taki serial zasługiwałby na wyższą ocenę a tak wypada mocno przeciętnie.

Aczkolwiek czekam z niecierpliwością na kolejne role Aleksandry Popławskiej która doskonale pasuje do klimatów Patryka Vegi ale zdecydowanie musi wyjść na pierwszy plany. Zresztą najzwyczajniej w świecie swoimi ostatnimi rolami sobie na to zasłużyła wspaniała rola w serialu HBO nie wiele gorsza w Belfrze teraz fantastycznie wygląda w Kobietach Mafii. Najwyższy czas żeby w końcu mogła się pokazać w pełnej krasie.

%d bloggers like this: