Serial Botoks

Lut 16

Serial Botoks

Serial Botoks

Słowem wstępu oglądałem film botoks i nie zrobił na mnie większego wrażenia jeśli chodzi jednak o serial botoks to patrzyłem na ten serial pod kątem serialu pitbull.

Który również został stworzony na podstawie filmu i według mnie serial pitbull bije na łeb i szyję każdą część pitbulla.

Dodatkowego smaczku dodaje fakt że serial botoks został wyprodukowany przez showmax który uważa się za konkurenta netflixa ale fakty są takie że netflixowi to on może co najwyżej ekhm…

Ale zapowiedzi zrobiły swoje i spodziewałem się czegoś przynajmniej dobrego naprawdę nie wymagałem od tej produkcji fajerwerków mimo że byłem o nich informowany.

Sezon pierwszy serialu jest już na półmetku i ja też mam za sobą trzy odcinki i nie wiem co napisać?

Szrot, gówno, marazm, dużo ku…  i spi… tak w skrócie wygląda ten serial a raczej kopia filmu bo po tych trzech odcinkach trudno znaleźć jakieś ogromne różnice miedzy filmem i serialem. Z serialu można wyciągnąć jeden plus a dokładniej grę Sebastiana Fabijańskiego który genialnie odgrywa rolę transwestyty Marka (Małgosi) i to jest tak naprawdę jedyny plus z trzech odcinków serialu który był tak wielce zapowiadany w którym graja nie najgorsi aktorzy. Amerykanie by nazwali ten serial bullshitem i niestety czymś takim jest.

Gdyby jeszcze faktycznie można było się pośmiać ale ten serial składa się przede wszystkim z przekleństw a śmieszne teksty i sytuacje można zliczyć na palcach jednej ręki. Serial nie rozwinął filmu nie licząc wątku granego przez Fabijańskiego.

Ogólnie rzecz biorąc tematyka na film czy też serial świetna ale realizacja czy to filmu czy serialu stoi na poziomie żenującym można.

Przez ostatnie tygodnie nabyłem trochę doświadczenia w temacie który jest tematem przewodnim filmu i serialu czyli o polskiej służbie zdrowia. I faktycznie film na pewno jest oparty na faktach przynajmniej w 80% wiadomo że są rzeczy dodane żeby nadać koloru produkcji, jednak wiele rzeczy które można zobaczyć w tej produkcji dzieję się na co dzień w placówkach służby zdrowia jest to przykre ale niestety prawdziwe. Tym bardziej ubolewam nad tym że film został tak beznadziejnie zrealizowany bo w rzeczywistości nie ma tylu wulgaryzmów ale cała reszta to coś zupełnie normalnego. Gdyby ten film powstał bez wulgaryzmów co drugie słowo to mógłby przynieść jakieś pozytywne korzyści może ktoś w końcu by się zabrał za ten problem? A tak to większość osób stwierdzi a to tylko komedyjka i na pewno w rzeczywistości wygląda to inaczej. Niestety wystarczy trafić do szpitala żeby się przekonać o tym że ten film w dużej mierze to rzeczywistość.

Szkoda i jeszcze raz szkoda że tak to zostało zrealizowane.

A jeśli chodzi o moją ocenę to film oceniam na 2 a serial na minus 2 bo spodziewałem się czegoś lepszego a dostałem jeszcze większy chłam. Serial pewnie do oglądam do końca, chociaż słowo jest na wyrost pewnie puszcze w tle i będę zajmował się czymś innym.

Ogólnie jestem maniakiem serialowym i nawet jak jest gówniany serial to staram się obejrzeć do końca sezonu.

Na moje szczęście takie seriale przytrafiają mi się dość rzadko.

A może botoks mnie jeszcze czymś zaskoczy i będę musiał zmienić ocenę?

Ogólnie jak ktoś nie oglądał filmu to serial może sobie obejrzeć na pewno nie będzie go nudzić tak jak mnie no i warto poznać temat polskiej służby zdrowia bo jest bardzo realistyczny ale źle zrealizowany.

%d bloggers like this: