Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple

Mar 25

Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple

Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple:

Dziś recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple

Na początek unboxing TP-Link Groovi Ripple:

Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple

Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple

Jak widać pudełko jest minimalistyczne i estetyczne, na którym widzimy wszystkie najważniejsze informacje

Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple

W pudełku znajdziemy prawie minimum potrzebnych rzeczy, mamy skróconą instrukcję, sam głośnik i kabel do ładowania. Czego brakuje? Można było dodać kabel jack-jack do podłączania głośnika po kablu tego niestety trochę zabrakło.

Przejdźmy jednak do samego głośnika, co do jakości to nie sposób jej opisać głośnik można kupić w przedziale cenowym 90-120 zł, ja swój model kupiłem za nie całe 89 zł, jakość dźwięku jest tak wysoka że nie wiem do czego ją porównać temu głośnikowi niczego nie brakuje jakiego gatunku się nie puści to zawsze jest na bardzo wysokim poziomie, jest po prostu wszystko a jakieś jbl go itp. sprzęty się nie umywają do Groovi Ripple.

Jestem bardzo zdziwiony że TP-Link nigdzie nie promuje tego głośnika, bo nie dość że jest świetnie wykonany a jakość jaką proponuje przewyższa konkurencje o kilka klas i pod względem kategorii cenowej uważam że jest to najlepszy głośnik do 250 zł i aż boje się pomyśleć co by było gdyby TP-Link zrobił coś większego.

W przypadku jakości domyślam się że kluczowa jest “lepsza karta dźwiękowa” oraz Real Sound

Dźwięk w technologii Real Sound – niesamowita jakość i szeroki zakres częstotliwości gwarantuje głębię dźwięku.

Trudno się z tym nie zgodzić jakość jest więcej niż niesamowita, nie brakuje niczego, jest fajny bass który nie męczy i nie dudni, głośnik nadaje się do każdej muzyki. Nic tylko przyklasnąć

Wyposażony w kartę dźwiękową wysokiej jakości, głośnik ma większą siłę dźwięku. Dzięki temu dociera on dalej niż w przypadku większości dostępnych urządzeń.

Tutaj też mogę to jedynie potwierdzić, dyskoteki z tym głośnikiem nie zrobimy jednak jakąś kilkuosobową domówkę spokojnie.

Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple

Wymiary oraz waga to raczej standard więc nie ma się tu co rozpisywać.

No i jeszcze ta bateria

Niezwykle mocna litowo-jonowa bateria 750mAh urządzenia Groovi Ripple pozwala użytkownikom na słuchanie muzyki do 240 minut bez przerwy. Skorzystaj z naszej ultraszybkiej ładowarki micro USB i w ciągu dwóch godzin naładuj urządzenie.

Zgodnie z tym co piszę TP-Link głośnik wytrzymuje spokojnie 4 godziny słuchania muzyki, trudno mi napisać czy tak jest, bo ja mam wrażenie że głośnik wytrzymuje dużo więcej około 8 godzin, pytanie czy wynik o którym piszę TP-Link nie jest wynikiem na maksymalnej głośności.

Jeśli ktoś jest na kupnie głośnika i ma na to budżet w granicach 200 zł to według mnie nie ma się nad czym zastanawiać! Ten głośnik mógłby być spokojnie wyceniany dwukrotnie wyżej jednak nie jest i warto skorzystać z takiej okazji bo zakup czegoś takiego za 90 zł to strzał w dziesiątkę.

Recenzja przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple

Ja uważam że jest to zakup doskonały.

Ceny przenośnego głośnika bluetooth TP-Link Groovi Ripple

 

%d bloggers like this: