Pierwszy zarobek w FIFA Ultimate Team 18

Wrz 25

Pierwszy zarobek w FIFA Ultimate Team 18

Wpis typu pierwszy zarobek w FIFA Ultimate Team 18, miał się pojawić trochę wcześniej.

Taki miałem plan jednak EA czy też microsoft postanowili zepsuć mi ten plan i utrudnić sianie pomocy innym.

Jako posiadacz xboxa i opłaconego abonamentu EA Access miałem zacząć grać w FIFE 18 a przede wszystkim w FUT’a 18

od czwartku 21 września. Rok temu działało to wszystko perfekcyjnie więc nie przewidywałem żadnych problemów, a tu niestety nie miła niespodzianka!

Mamy już poniedziałek 25 września a ja nie zagrałem w fife ani przez minute, telefony do EA to jednym słowem parodia.

Proponowane rozwiązania resety, ponowne pobranie gry itd. nie pomogły, ale to temat na kolejny wpis. Nawiasem dodam że grę pobierałem chyba z 8 razy (gra waży 43 GB).

Pokrzyżowało mi to niestety dość mocno moje plany dotyczące pierwszego zarobku w FIFA Ultimate Team, ale pokrótce opiszę co bym zrobił:

ta część dotyczy tylko graczy którzy już grali we wcześniejsze wersje fify, na sam początek dobrze zarobić trochę coinsów na nagrodach z katalogu, z katalogu wybieramy przede wszystkim wszystkie stroje i piłki.

Po wejściu w tryb Ultimate Team owe nagrody pojawia się nam jako karty teraz wystarczy wszystko sprzedać na quick sellu i myśle że zarobimy na tym od 5000 coinsów w górę. O ile pamieć mnie nie myli powinno być tego więcej ale nie jestem w stanie tego potwierdzić.

Druga sprawa to dodatkowe coinsy za mecz, mając wyższy level nie ma się co zastanawiać i lecieć od nagród z najwyższego poziomu czyli 15 x 1000 coinsów co nam daje około 21000 coinsów za mecze do tego jeszcze nagrody np. za mistrzostwo i można mieć już koło 25000. Z katalogu nagród warto też wybrać sobie nagrodę rozszerzająca listę transferową, domyślnie 30.

Na całe moje szczęście, bez problemu działał mi webapp oraz aplikacja companion która jednak do zarobku na handlu się nie nadaję więc o niej nie będę pisać.

Wchodzę w webappa, pierwsza konfiguracja, kilka jakichś głupich paczek, totalne zero! Już zaczynam narzekać, że po co ja tą fife kupiłem itd.

ale wchodzę sobie w sbc myślę a pewnie nic tam nie będzie, ale były już przygotowane sbc, zrobiłem:

I tak naprawdę oba te SBC zrobiłem nakładem 2000 góra 3000 coinsów + to co wypadało z paczek a tu już trafy były naprawdę fajne! I to mnie trochę uspokoiło i nakręciło. Najlepszy traf? Ribery, poszedł za 14500, oprócz tego sporo kart na które nie zwróciłem uwagi, na pewno był jeszcze Carlos Bacca i Duarte. Ogólnie zarobiłem na tym z 22000 coinsów i postanowiłem już zbudować sobie skład.

A prezentuje się on tak:

Diego Lopez 950
Nelson Semedo 5900
Ruben Semedo  500
Murillo  1200
Jaume Costa 1000
Kondogbia 900
Denis Suarez 1000
Partey 1100
Vela 1300
Muriel 4000
Nolito 650
Bacca 0
Lerma 400
Duarte 0
Capa 1000
Pablo Hernandez 450
Escalante 400
Theo Hernández 1200
razem 21950

Skład oparty na doświadczeniach z poprzedniej FIFY i mam nadzieje że na ligi 10,9 i 8 spokojnie wystarczy.

W moim klubie zostało jeszcze sporo kart więc zabrałem się za kolejne sbc:


Z sbc reserves i subsitutes nie było najmniejszego problemu wszystko poleciało z tego co miałem w paczkach, kupiłem jedną kartę za 350 coinsów do substitutes. W paczce za reserves nie było nic ciekawego wszystko poleciało do klubu, w paczkach za substitutes według mnie też szału nie było ale kart piłkarzy miałem naprawdę sporo! Więc starym sposobem zacząłem je wystawiać za minimalną 400, kup teraz 450, mówie tu o kartach z ovr w graniach 70 za mniejszy 350 i 400.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tu pojawił się pierwszy problem o którym już pisałem, nie mając dostępu do katalogu nagród nie mogłem rozszerzyć listy transferowej więc mogłem max sprzedawać 30 kart a miałem ich do wystawienia w pierwszej partii coś koło 40, na screenie (screen robiony około 45 minut od wystawienia kart) obok widzimy 30 kart wystawionych na godzinę, 14 kart z tych 30 się sprzedało, wcześniej poszło coś koło 7 kart zarobek około 5600 coinsów. Odliczając zakup tej jednej karty 5250, a nadal mam do sprzedania 16 kart no i wszystkie karty brązowe które miałem w paczkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tu oczywiście jest mowa o zarobku z paczek które dostałem za SBC, jednak użyteczne srebrne karty można spokojnie kupować za 200 coinsów, sposób ten działa od lat, nie wiem czemu ale jest wielu graczy którzy kupują srebrne karty i kupują je za te 400 czy 450 coinsów bo nie chce się im czekać na koniec licytacji. Patrząc na przykład mój kupujecie 30 srebrnych kart każda za 200 coinsów, czyli inwestujecie 6000, sprzedajecie połowę za 450, a drugą za 400 i zarabiacie na tym ponad 6000 coinsów. Jest to czasochłonne ale skuteczne, także jak macie dostęp do webapp’a to nie ma na co czekać! Ja mam już skład na pierwsze mecze a mam też trochę coinsów do wydawania!

 

Z SBC które jeszcze wielu graczy poleca:

 Sam jeszcze tego SBC nie robiłem ale ponoć trafy z niego są świetne także warto sprawdzić tym bardziej że na futhead są już pomoce w budowie składów pod te sbc.

W razie pytań piszcie w komentarzach.

A i zapomniałem dodać że za logowanie się do webappa otrzymujecie nagrody, ja np przed chwilą otrzymałem 1000 coinsów.

%d bloggers like this: