#1 Pan Brzytwa Barber Shop

Cze 24

#1 Pan Brzytwa Barber Shop

Jakiś czas temu informowałem was o nowej serii wpisów, dziś nadszedł czas na pierwszy wpis z tej serii.

Na pytanie jakiekolwiek faceta, jakie miejsce polecam w moim mieście (Bielsko-Biała) pierwszy miejscem jakie przychodzi mi do głowy jest salon fryzjerki Pan Brzytwa.

Poleciłbym to miejsce nawet facetom którzy doskonale wyglądają, dlatego że w tym salonie najważniejszy jest klimacik a to że pracownicy salonu potrafią zdziałać nożyczkami cuda to tylko dodatek.

Oczywiście możecie się dziwić że polecam salon fryzjerski ale po prostu jestem pewny że turysta po wizycie u Pana Brzytwy będzie wspominał tą wizytę latami.

W Bielsku-Białej obecnie są trzy Barberownie ale w żadnej z nich nie ma takiego klimatu jak u Brzytwy.

Ja jak przekraczam próg salonu to mój dzień staje się znacznie lepszy, jak widzę te wszystkie uśmiechnięte mordeczki które z przyjemnością przychodzą do pracy a z jeszcze większą przyjemnością obsługują klientów których traktują jak swoich ziomów.

Chcesz zacząć dobrze tydzień wpadaj w poniedziałek do Brzytwy, gwarantuje że cały tydzień będzie lepszy.

To jest jedno z nielicznych miejsc do których najzwyczajniej w świecie chce się wracać. Barberownia przechodzi zmiany ale nigdy nie są tą zmiany na minus, to jest cały czas rozwój, podnoszenie poprzeczki coraz wyżej.

Do tego wszystkiego dochodzą świetne eventy które tworzy ekipa salonu lub dołączają do ciekawych projektów jak np. Projekt 86 Drift Team czy Męski weekend. A nie można też zapominać o akcjach charytatywnych które wspierają i promują.

Trochę konkretów to fantastyczne miejsce znajduję się w samym centrum Bielska-Białej dokładniej Łukowa 7 czyli boczna ulica od głównego deptaku (11 Listopada).
W tygodniu otwarte od 9 do 20 w soboty 9-15 można wpadać ze zwierzątkami, parking dla klientów oczywiście jest. Płacić kartą można więc czego chcieć więcej?
Rezerwacji można dokonać online tutaj cały proces jest bardzo prosty i poradzi sobie z nim każdy. 24 godziny przed wizytą otrzymujemy smska z przypomnieniem że się umówiliśmy na wizytę.

Co robią u Pana Brzytwy doskonale strzygą włosy i brody oraz stylizują. A także robią z japy > złotą japę (piling + masaż twarzy + gorący ręcznik + maska oczyszczająca + gorący ręcznik + krem)

Ekipa Pana Brzytwy w socialmediach:

To trzeba polubić i zaobserwować!

Jeśli macie jakieś uwagi do serii “polecane miejsca” to chętnie się z nimi zapoznam w komentarzach.

%d bloggers like this: