OSM – Online Soccer Manager

Kwi 09

OSM – Online Soccer Manager

OSM – Online Soccer Manager

Powyższą grę poznałem przez czysty przypadek gdzieś na Youtubie mi się pojawiła i zacząłem w nią grać i już od pierwszych minut ten piłkarski menadżer podbił moje serce i byłem nim zachwycony bo gra sama w sobie jest świetna i otwarcie mogę przyznać że temu menadżerowi niczego nie brakuje w przypadku rozgrywki oraz detali. Gra ma jednak jeden ogromny minus ale o tym za chwilę.

Oczywiście jako kibic Barcelony stwierdziłem że nie będę się cackał ze słabszymi zespołami i podjąłem pracę w Barcelonie i grało mi się wyśmienicie na koniec sezonu moje wyniki prezentowały się następująco:

Kliknij aby zobaczyć screeny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[collapse]

Jak widzicie powyżej w grze wychodziło mi wszystko, bez żadnych cheatów i wydawania prawdziwej kasy.

Transfery, treningi wszystko mi wypalało aż sam nie dowierzałem że w takiej grze można wykręcić taki wynik, sezon bez porażki, z dwoma remisami (z Espanyolem i Alaves) coś pięknego, przez cały sezon stracone tylko dwie bramki przy strzelonych 137 niesamowite.

Jedynie z pucharu dość szybko odpadłem ale reszta była jak z bajki. Tym mnie ta gra zachwyciła jednak finał tego wszystkiego jest taki że po sezonie zaczynamy wszystko od nowa.

I to jest największy minus tej gry, przez kilka tygodni budujemy zespół wygrywamy i się okazuje że należy to robić od nowa.

Mnie to wkurzyło i ja więcej w tą grę nie zagram bo uważam że nie ma to większego sensu.

Jestem w stanie zrozumieć jakby tak się działo po 5 sezonach czy nawet 3 ale po jednym sezonie?

Okropne rozwiązanie, dlatego jak ktoś dopiero zaczyna grać to odradzam się spinać i traktować tą grę z przymrużeniem oka.

Ja w tej grze rozegrałem jeden sezon – pierwszy i ostatni.

%d bloggers like this: