Najlepsze polskie seriale

Lut 26

Najlepsze polskie seriale

Najlepsze polskie seriale:

Dziś postanowiłem że będę kontynuował temat polskich seriali (poprzedni wpis) ostatnio mocno objechałem serial Botoks po którym spodziewałem się naprawdę wiele a wyszło jak wyszło.

Jednak na polskim mamy naprawdę świetne seriale które ogląda się z przyjemnością zaczniemy od serialu HBO.

Wataha już od zapowiedzi prezentowała się naprawdę bardzo dobrze i muszę przyznać że serial nie zawiódł.

Serial z każdym odcinkiem się rozkręcał a sezon drugi był majstersztykiem! Nie będę pisał o fabule bo nie ma sensu spoilerować ogólnie dla mnie serial zasługuje na ocenę +5 gwarantuje że serial trzyma od początku do końca w napięciu i nie raz miło zaskakuje.

Jeszcze chciałem wspomnieć o Aleksandrze Popławskiej która według mnie zagrała po mistrzowsku w powyższym serialu, naprawdę mnie miło zaskoczyła w swojej roli i jak dla mnie zagrała na szóstkę!

Przejdźmy do kolejnego polskiego serialu tym razem wyprodukowany przez Canal+ serial Belfer i tu sytuacja wygląda bardzo podobnie.

O Belfrze było już bardzo głośno jeszcze przed premiera, wszyscy ostrzyli sobie zęby na ten serial i napiszę wprost było warto.

Serial z każdym odcinkiem zbierał coraz więcej widzów a internet od domysłów i pytań co? kto? kiedy? dlaczego? itd. pękał wręcz w szwach pamiętam jak dziś kiedy na twiterze każdy wymieniał się swoimi spostrzeżeniami jaki będzie finał tego wszystkiego czy będzie kontynuacja napięcie rosło z każdym odcinkiem a osoby które pisały o tym serialu się nim zachwycały i aż trudno uwierzyć że to polska produkcja zresztą bardzo podobnie jest z Watahą.

I co ciekawe również w Belfrze pojawia się Aleksandra Popławska w przypadku tego serialu dostała trochę mniejszą rolę i to na dodatek tylko w jednym sezonie ale nie boje się tego napisać według mnie obecnie Aleksandra Popławska jest najlepszą polską aktorką niby taka mało znana, mało się o niej mówi a tu takie role odgrywa a dodam że czytałem że w Kobietach Mafii też dała czadu ja na film dopiero się wybieram ale na samą myśl o niej mam ciary i wcale się nie zdziwię jak faktycznie będzie kluczową postacią filmu i najlepszą twarzą filmu Patryka Vegi. Kończąc jednak wątek Belfra to kolejny polski serial który należy obejrzeć również daje mu +5.

Jestem zdania że te dwa polskie seriale powinien obejrzeć każdy polak żeby zobaczyć żeby być dumny z rodzimych produkcji bo z tych seriali naprawdę możemy być dumni. I w przeciwieństwie do botoksu te seriale nie mają się czego wstydzić, dla mnie majstersztyk.

%d bloggers like this: