Najłatwiejszy sposób zarobku w FIFA Ultimate Team

Paź 11

Najłatwiejszy sposób zarobku w FIFA Ultimate Team

Dziś przedstawię wam najłatwiejszy sposób zarobku w FIFA Ultimate Team, wcześniej mogliście zapoznać się z Pierwszy zarobek w FIFA Ultimate Team 18

Żeby korzystać z tego sposobu nie trzeba mieć nawet dużej ilości coinsów aczkolwiek trzeba mieć wiedzę na temat piłki i tego co się dzieje na prawdziwej murawie. O co dokładniej chodzi? Otóż EA co tydzień we wtorek o godzinie podajże 19:00 dodaje nowe wyzwania budowania składu (SBC) wystarczy wcześniej przewidzieć jakie mecze mogą być dodane. EA dodaje mecze na szczycie, derby itd. W najbliższy weekend mamy derby Mediolanu oprócz tego derby Melbourne czy też mecz Atletico z Barcelona oraz mecz Borussii Dortmund  z RB Lipsk. Oczywiście EA lubi zaskoczyć wszystkich i wczoraj nie dodało derbów Mediolanu co jest bardzo zaskakujące zamiast tego jest jakiś mecz w Japonii. Jak sami sobie nie radzicie z przewidywaniami meczy to polecam kanał kocziego który znajdziecie tutaj wszystkie mecze które was będą interesować będą mieć tytuł “PRE-SBC MM”. Chłopak dość sporo meczy przewiduję także warto się kierować jego sugestiami. Ja przez ostatnie dni zbierałem piłkarzy przede wszystkim Atletico, Barcelony i drużyn z Mediolanu, kupowałem takich graczy jak:

Fernando Torres, Vietto, Correa, Thomas Partey, Jasper Cillessen czy też Montolivo co łączy tych piłkarzy? Są to gracze którzy posiadają świecące złote karty kupowałem je za 700 coinsów, dlaczego za tyle? Bo w przypadku gdyby mecze nie siadły to poniesiemy nie wielkie straty karty sprzedamy za kilkadziesiąt coinsów mniej po przez opcje quick sell (QS). Jeszcze lepszym interesem są srebrne karty i tu świetnie siadły derby Melbourne, żałuje że kupiłem tak mało kart.

Bo kupiłem tylko trzy karty za 200 coinsów a jedną miałem w paczce a jak to wyglądało gdy pojawiły się SBC? Spójrzcie poniżej:

Zobacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[collapse]

Ze względu na derby Mediolanu sądziłem że takie derby Melbourne nie siądą i się pomyliłem i to boli bo na czterech kartach zarobiłem ponad 25 000 ile zarobiłbym gdybym zamiast inwestować w Montolivo strzelam że grubo ponad 100000. Ale taki to już jest sposób najważniejsze jest to że nie straciłem na tym ani jednego coinsa. Powyższe karty są najlepszym dowodem jak łatwo zarobić dzięki temu sposobowi i to bez wielkiego nakładu mógłbym wydać na 5 kart 1000 coinsów i zarobić około 30000, warto? Oczywiście że tak! Poniżej pozostałe karty:

Zobacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[collapse]

Jak widzicie karty sprzedawały się znakomicie! Oczywiście karty Torresa, Vietto nie sprzedawały się z tak dużym zyskiem jak zawodnicy z Melbourne ale na każdej karcie zarobiłem minimum 500 coinsów, koniec końców zarobiłem na tym wszystkim około 80000 coinsów. Oczywiście jakbym miał listę transferową rozszerzoną do 100 to mógłbym wyciągnąć jeszcze więcej ale na to muszę jeszcze poczekać. O czym warto jeszcze pamiętać? Jak dostajecie paczki jakieś paczki za squad battles czy też sbc i wylatują wam jakieś gówniane karty to nie pozbywajcie się ich za wszelką cenę one się kiedyś na pewno przydadzą a szkoda ja sprzedawać za jakieś i powyżej macie najlepszy tego przykład wiele kart które sprzedałem ze sporym zyskiem były potrzebne do sbc mam tu na myśli przede wszystkim karty z La Ligi i z Bundesligi, karty które normalnie są warte 400 coinsów były warte po 1500. A co to oznacza? Że czasami nawet nie musimy mieć żadnego wkładu żeby coś zarobić. Dlatego nawet jak się nie przygotowaliście się do zbliżających się sbc  warto zapoznać się z sbc jakie są wymogi itd. Ja np. w w paczce trafiłem Barbarouses nie wiem czy to nie była czasem paczka za wykonanie codziennych zadań, sprzedałem tą kartę za 8300 coinsów czyli zarobiłem na jednej karcie 7800 coinsów, tyle nie zarobiłem na dwóch kartach Otamendiego. Oczywiście polecam też sprawdzać karty niewymienne z których też można złożyć jakieś sbc, miałem wiele takich przypadków że nie korzystałem z karty a koniec, końców wykorzystałem je do sbc.

Jakie są moje przewidywania na przyszły tydzień? Podejrzewam że w sbc pojawi się mecz Interu z Napoli, być może PSG – Marsyli a inne mecze na pewno zaproponuje nam Koczi dlatego warto śledzić jego kanał.

A na koniec jeszcze całkiem niezły traf w paczce za SBC któregoś z tureckich klubów:

 

I jeszcze bramka Paulinho:

to co ten gość wyprawia w tej fifie jest dla mnie nie pojęte! Po prostu dzik!

%d bloggers like this: