Latte Macchiato

Mar 06

Trzeba trochę po nadrabiać zaległości ostatnio pisałem o nabytych syropach Victoria’s ale nie napisałem o efekcie połączenia wanilii z kokosem cóż mogę napisać że jest to wyśmienite połączenie  :wub: smak waniliowo-kokosowego latte czy latte macchiato jest znakomite! A jak wygląda tak:

1425658747784

Wzorek sam nie wiem co oznacza taki mi się zrobił i tyle. Latte Macchiato wychodzi mi już coraz ładniejsze czyli chyba dochodzę do wprawy ale to efekt L4 na którym jestem i mam czas się bawić a efekty są takie jak na powyższym obrazku :biggrin: niestety nadal nie udało mi się odnaleźć innych poszukiwanych smaków syropów ale mam nadzieje że w końcu odkryje jakiś dobrze zaopatrzony sklep. Bo syropy są świetne :heart: doszła do mnie również informacja że ponoć w auchanie jest duży wybór ale jakoś tego sklepu nie mam po drodze więc trudno do niego dotrzeć jednak na stronie z możliwością zakupów online są syropy i są też ciekawe zestawy przykładowo:

98503782

smaki: irish cream, wanilia, amaretto, rum z czekoladą, orzech to jest zestaw typowo pod kawy w cenie 17,39 zł jest to 5 buteleczek 50 ml z informacji na stronie można się domyślić że jest możliwość kupienia pojedynczo 3,48 zł za jedna buteleczkę. Jednak 50 ml wystarcza na dwie dobre kawy więc trochę nie opłacalne. Są też butelki o pojemności 250 ml jest to już lepsza pojemność jednak wybór smaków jest mniejszy do kaw tylko: amaretto, irish cream no i ewentualnie kokos który wszędzie jest opisywany jako syrop do drinków według mnie z kawą komponuje się świetnie! Cena butelki 250 ml to od 6,99 zł do 8,06 zł zależy od smaku tak czy siak cena całkiem niezła.

98502671 98502672 98502674

A swoją drogą ten zestaw po 5 x 50 ml to całkiem ciekawa sprawa dla początkujących którzy chcą znaleźć swój smak.

Jeśli chodzi o dostępność syropów to chyba prześle maila do firmy produkującej syropy czyli do VICTORIA CYMES Sp. Z o.o. z zapytaniem gdzie można nabyć ich syropy.

%d bloggers like this: