Kruk. Szepty słychać po zmroku

Mar 26

Kruk. Szepty słychać po zmroku

Kruk. Szepty słychać po zmroku

Tydzień temu miał premierę nowy serial Canal+, Kruk. Szepty słychać po zmroku serial który zasługuje na szanse i ma ogromny potencjał żeby dołączyć do najlepszych polskich seriali, rozkręca się powoli, jest bardzo tajemniczy ale trzyma przez każdą minutę w napięciu to naprawdę może być coś dobrego! Tak serial opisują producenci:

Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

Ja już obejrzałem dwa odcinki i serial zrobił na mnie ogromne wrażenie, jest to kolejna produkcja której nie możemy się wstydzić.

Największe wrażenie zrobili na mnie aktorzy Michał Żurawski świetnie dopasowany do głównej roli oprócz tego Andrzej Zaborski chyba nie mogli znaleźć lepszego aktora do roli komendanta w tym serialu. Mamy też do czynienia z tajemniczym Bosakiem który został fajnie odkurzony ale jest tajemniczą postacią. Do tego wszystkiego dochodzą czarne charaktery serialu czyli przede wszystkim niewinnie wyglądający Cezary Łukaszewicz który jednak na każdym kroku ciśnie Żurawskiego.

Jerzy Schejbal niby poukładany, grzeczny i zwykły dziadek a tu taka druga twarz, mamy też złego glinę czyli Mariusz Jakus ogólnie serialowi nie brakuje niczego. I znając Canal+ będą trzymać w niepewności widzą do ostatniego widza.

Ja polecam poświecić tygodniowo tą jedną godzinkę na taki serial bo on po prostu nie może być słaby.

%d bloggers like this: