Ostateczna opinia o serwisie Microsoft Xbox

Mar 08

Ostateczna opinia o serwisie Microsoft Xbox

Ostateczna opinia o serwisie Microsoft Xbox:

Od mojego pierwszego wpisu na temat serwisu Microsoftu minęło trochę czasu ale dziś już mogę napisać co ostatecznie sądzę o serwisie.

Poprzedni wpis znajdziecie tutaj.

Konsola została wysłana do serwisu 14.02.2018 a wróciła do mnie 01.03.2018 czyli w sumie wszystko trwało 15 dni odliczając wysyłki wychodzi 11 dni. I muszę przyznać że taki okres naprawy bardzo mnie zadowolił tym bardziej że dział wsparcia technicznego poinformował mnie o tym że okres naprawy będzie trwał około 25 dni. Jeśli chodzi o sprawdzanie statusu naprawy to tak jak już wcześniej pisałem jest to rzecz która kuleje w tym serwisie. A na dodatek możliwość sprawdzania statusu serwisu wysypała się całkowicie w czasie gdy moja konsola była w naprawie. Mam nadzieję że Microsoft to poprawi bo to znacznie ułatwi obsługę klientów no i podniesie znacząco poziom obsługi. Ale przejdźmy jednak do konkretów, moja konsola nie została naprawiona a wymieniona.
Oczywiście wymieniono mi konsole na ten sam model czyli w moim przypadku na Xbox One X w edycji scorpio i prezentowało się to tak:

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia

[collapse]

Jak widzicie wszystko zostało solidnie spakowane i zabezpieczone.

Czy mogę się przyczepić do czegoś w serwisie Microsoftu? Szczerze nie. Tylko ten status mnie męczył bo lubię mieć wszystko pod kontrolą a tak to serwis Microsoftu działa perfekcyjnie!

Sama konsola działa oczywiście bez zarzutu i mam nadzieję że tak pozostanie.

W moim pierwszym wpisie na temat serwisu wspomniałem o tym że Microsoft rekompensuje straconego golda  gdy konsola jest w serwisie.

I muszę przyznać że wszystko przebiegło zgodnie z obietnica, kontakt z Microsoftem miła Pani wszystko sprawdziła i wygenerowała kod na miesięcznego golda. Kod otrzymałem na maila i po wpisaniu wszystko działało jak ta lala.

Taki serwis można ocenić tylko i wyłącznie na szóstkę z malutkim minusikiem, serwis mnie miło zaskoczył i mimo długich podróży które konsola musiała przebyć czas realizacji uważam za błyskawiczny.

Jedyne czego mogę sobie życzyć to żeby wszystkie serwisy tak działały, jedno słowo które określa serwis Microsoftu to perfekcja.

%d bloggers like this: