Cześć,
W połowie marca już poruszyłem temat nowych Icon Swapów po więcej informacji zapraszam tutaj

W zeszły piątek pojawiły się kolejne swapy do zrobienia oraz nowy sezon.
Mamy coś fajnego dla oka czyli sporo bardzo fajnych herbów oraz tifo ale jest to oczywiście dodatek do samej gry. Aczkolwiek uważam że z wszystkich sezonów zadań w obecnym wygląda to zdecydowanie najlepiej.

Standardowo w sezonie 6 mamy możliwość wybrania dwóch zawodników, pierwszy wybór czeka na nas na 15 poziomie do wyboru mamy (wszystkie karty są ocenione na 87):

 • Ianis Hagi – Rangers FC – Rumunia – ŚPO (CAM)
  3 * sztuczek – 5 * Słabszej nogi
 • Mohamed Elyounoussi – Celtic – Norweg – LP (LM)
  4 * sztuczek – 4 * Słabszej nogi
 • Juan Agudelo – Inter Miami CF – USA – N (ST)
  4 * sztuczek – 5 * Słabszej nogi

Dla mnie każda z tych na tym etapie gry do niczego się nie nadaję ewentualnie jak ktoś chce grać dla przyjemności Kentem w pierwszym składzie to wtedy warto rozważyć Hagiego.

Ja sam wybrałem Agudelo napastnik spoko liga i narodowość do tego najlepsze gwiazdki jestem więcej niż pewny że karta wcześniej czy później przyda się do zadań może o totsa z MLS? Kto wie w poprzednim sezonie na podobnej podstawie wybrałem Maede i już kilka razy mi się przydał jako gra z ligi portugalskiej – chociażby w obecny zadaniach Jimeneza jest przydatny.

Na samym końcu czyli na 30 poziomie mamy kolejnego zawodnika do wyboru (wszystkie karty są ocenione na 90):

 • Samuel Umtiti – FC Barcelona – Francja – ŚO (CB)
  2 * sztuczek – 3 * Słabszej nogi
 • Mario Götze – Borussia Dortmund – Niemcy – ŚN (CF)
  4 * sztuczek – 4 * Słabszej nogi
 • Pedro Rodríguez Ledesma – Chelsea – Hiszpania – PS (RW)
  4 * sztuczek – 4 * Słabszej nogi

Ogólnie szału nie ma Umtiti zbytnio nie wpasował się w silnik gry i nawet z cieniem wydaję mi się że ta karta na tym etapie będzie przeciętna, Gotze niby niezły ale obecnie dostaniemy dużo lepsze totsy za zadania niż ta karta np. Marcus Thuram.
Karta Pedro też nie powala nawet jako super rezerwowy jak ktoś ma Kenta, Orsica no to sorry. Ja chyba sobie wylosuję tą kartę bo jedyne do czego się nada to do jakiegoś SBC.

Przejdźmy jednak do konkretów, poprzednio pisałem że z ikon biorę Laudrupa i Maldiniego. Tak też uczyniłem. Duńczyka mam już dłuższy czas i uważam że jest to rewelacyjna karta! Można nim grać na ataku i na skrzydłach ja sam gram nim na ataku i jestem nim zachwycony, zresztą popatrzcie sami:

Według mnie zdecydowanie genialna karta i wolę takiego Laudrupa niż trafić jakiegoś Owena w paczce z ikoną, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma nad czym brać i się cieszyć świetną karta która pasuję idealnie do silnika gry.

O Maldinim nie mogę za dużo powiedzieć bo dopiero co go zrobiłem, ale jestem dobrej myśli.

Nadal uważam że wybranie powyżej dwójki to najlepszy pomysł no chyba że ktoś lubi ryzyko to niech bierze tą pakę z ikoną.