FUTmas powraca – FIFA 18 ULTIMATE TEAM

Gru 16

FUTmas powraca – FIFA 18 ULTIMATE TEAM

FUTmas powraca – FIFA 18 ULTIMATE TEAM

 

Od wczoraj czyli 15 grudnia w grze FIFA 18 zaczęły się święta a dokładniej świąteczny event nazywany FUTmas.

Co to oznacza?

Że do wigilii w sklepie będą się pojawiać promocyjne paczki od 15 do 125 tysięcy monet które będą ograniczone czasowo i ilościowo.

Oprócz tego dzięki wyzwaniom tygodniowy, oraz codziennym mamy możliwość zdobywania ciekawych nagród na pierwszy strzał poszła karta specjalna Andy Carroll’a która prezentuje się tak:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co należy zrobić żeby taką kartę zdobyć? Wystarczy strzelić trzy gole głową w poniższym trybie:

 

 

 

 

 

 

 

Uczulam żeby robić to w tym trybie bo w innym nie jest to zaliczona, ja zadanie wykonałem przez powyższy tryb i kartę Carrolla mam w składzie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnie w tym tygodniu opłaca się grać w ten tryb ponieważ są jeszcze dwa zadania tygodniowe które ukończymy dzięki meczom w powyższym trybie.

A nagrody w tych zadaniach też całkiem spoko oczywiście karty z paczek są niewymienne ale na pewno się przydadzą.

Kolejna sprawa to sbc które można podzielić na dwa typy:

Pierwszy typ to sbc o piłkarza codziennie od 15 grudnia o 19:00 będziemy mieli możliwość wykonania trzech sbc o kartę specjalną piłkarza, odliczanie zaczęło się od 30 i takim sposobem pierwszego dnia możemy otrzymać kartę Antonio (gra z numerem 30), Gnabry (29) oraz Azpilicuete (28) czyli dziś otrzymamy sbc o piłkarzy którzy grają z numerami 27, 26 i 25, jutro 24, 23 i 21 itd. Jacy to mogą być piłkarze? Nie chciałbym spekulować jednak na pewno będą to gracze którzy są popularni ale nie na prawdziwym boisku ale właśnie na wirtualnym w fifie. Ja wróżyć nie będę ale jestem pewny że nie raz zostanę miło zaskoczony.

Oczywiście karty są niewymienne aczkolwiek jak trafi się jakiś gracz w sbc którego można nabyć tanim kosztem np. mamy karty potrzebne do zrobienia sbc w klubie to warto takie sbc zrobić. Według mnie gdy pojawia się sbc karty z wyższym ovr może się zdarzyć tak że będą potrzebne karty futmas których przecież nie można kupić, dlatego ja od razu wziąłem się za wykonanie zadania tygodniowego żeby mieć Carolla a oprócz tego zrobiłem sbc o Gnabry.

Drugim typem jest sbc o fajną paczkę na pierwszy rzut poszła mega paczka warta 35000 coinsów to sbc pojawia się raz dziennie według mnie pojawia się ono o północy według innych źródeł o 1:00 ale to jeszcze zostanie potwierdzone.

To tak naprawdę najważniejsze kwestie dotyczące FUTmas.

Oprócz tego warto codziennie logować się do webappa oraz aplikacji companion na pewno za taką aktywność pojawia się jakieś bonusy typu 1000 coinsów jakaś mała paczka itd.

A póki co życzę wam samych trafów z promocyjnych paczek.

===>EDiT 16.12.2017 19:15<===

Znamy już kolejne karty w sbc:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To co? Jutro dwóch grajków z La Liga?

===>EDiT 17.12.2017 01:05<===

To już wszystko jest jasne jeśli chodzi o codzienne sbc to wychodzi ono o godzienie 1:00.

%d bloggers like this: