Prawie od pół roku użytkuje fotelu od firmy IMBA Seat, w swoim życiu przerobiłem już dość sporą ilość foteli począwszy od typowych biurowych, “prezesowskich” po gamingowego z różnych firm.

Zdecydowanie najgorsze wspomnienia miałem z fotelami gamingowymi, fotele te psuły się na potęgę jak nie podnośnik to skóra pękała itd.

Dlatego do zakupu kolejnego fotela podchodziłem trochę sceptycznie jednak znalazłem wyżej wymienioną firmę która ma w swojej ofercie produkty w cenach od 459,99 do 749,99 zł.

Wybór modeli oraz wersji kolorystycznych jest naprawdę bardzo duży każdy znajdzie coś dla siebie, ja od początku miałem upatrzony model Rogue lub King. Koniec końców wybrałem ten pierwszy.

Na pierwszy rzut oka od razu widać że fotel jest wysokiej jakości tak jak i materiały z których jest zrobiony, producent zadbał o najmniejsze detale.

Fotel można złożyć samemu chociaż ja polecam z drugą osobą bo może się przydać jedna ręka do pomocy. Samo składanie fotela jest bajecznie proste i nikomu nie sprawi problemów.

Po kilku miesiącach użytkowania nic w fotelu nie trzeszczy, skrzypi a sam fotel wygląda jak nowy. Pianka nazywana przez producenta execute sprawuje się rewelacyjnie, mimo że przez pierwsze kilka miesięcy siedziałem na fotelu średnio po 10-12 godzin to nie ma żadnych śladów na siedzisku czy też na oparciu. Pianka w żaden sposób się nie odkształciła.
Co według mnie jest ogromnym plusem foteli IMBA Seat.

Dla mnie jedyną wadą fotelu są podłokietniki oczywiście super że są regulowane góra-dół ale regulacja prawo-lewo to totalny koszmar!
Gdyby regulacja miała jakaś blokadę to nie byłoby problemu a tak wystarczy lekko łokciem zahaczyć i już podłokietnik mamy inaczej ułożony.

Zdecydowanie brakuje możliwości blokowania pozycji podłokietnika.

Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to uważam że jest ona rewelacyjna za nie całe 600 zł otrzymujemy rewelacyjny fotel który się nie psuję i mam nadzieję że tak pozostanie i nie będę musiał aktualizować tego wpisu.

Jak ktoś szuka fotelu dla siebie, dla dziecka to musi sprawdzić ofertę IMBA Seat tutaj.