FIFA 18 na Nitendo Switch

Cze 18

FIFA 18 na Nitendo Switch

FIFA 18 na Nitendo Switch:

Temat FIFY 18 się rozkręca po wątkach: Zapowiedź FIFA 18 co już wiemy oraz FIFA 18 z nowościami EA Sports zdradza cechy gry, czas na FIFA 18 na Nitendo Switch.

Zacznij może od krótkiej informacji na temat samego urządzenia na które będzie najnowsza FIFA.

Nitendo Switch to oczywiście konsola gier wideo firmy Nintendo wydana 3 marca 2017 roku, jest to dość świeży sprzęt ale także dobrze sprzedający a każdy skrawek jest dobry żeby go połknąć ale przecież są inne konsole ale Switch wyróżnia się tym że można na nim grać i w domu i w podrójest to możliwe dzięki temu że konsole można podłączyć pod telewizor a także korzystać tak jak z tabletu, konsola sama w sobie jest naprawdę fajna co jest niefajnego?

No jej cena która w tym momencie wynosi 1500 zł i według mnie jest to cena zbyt wysoka dla Polaków za dodatkowy gadżet bo jak ktoś będzie miał wydać 1500 zł to kupi PS4 albo xboxa one. Tyle słowem wstępu.

 

EA SPORTS™ o FIFA 18 na Nitendo Switch:

FIFA 18 STWORZONA Z MYŚLĄ O NINTENDO SWITCH
Gra EA SPORTS FIFA 18 powstała specjalnie z myślą o przyjemnej społecznościowej rywalizacji na Nintendo Switch. Realistyczna i wciągająca FIFA, którą znają i kochają miliony fanów, stworzona z myślą o konsoli Switch – graj w dowolnym miejscu, z dowolnym graczem i tak jak lubisz.

TWOJA FIFA, TAK JAK LUBISZ
Dzięki obsłudze różnych konfiguracji ekranu i kontrolerów, w tym rozłączonych Joy-Conów, gra FIFA 18 stworzona z myślą o konsoli Switch zapewnia płynną i emocjonującą rozgrywkę – niezależnie od tego, jak lubisz gra

WCIĄGAJĄCA ROZGRYWKA I REALISTYCZNA PREZENTACJA
Dzięki zaawansowanej technologii renderowania obrazu gra FIFA 18 na konsole Switch to najbardziej zaawansowana technicznie odsłona serii FIFA na platformę przenośną. Gracze zyskują nowe stadiony, realistyczny wygląd piłkarzy i nową mechanikę rozgrywki.

TWOJE ULUBIONE TRYBY – NA SWITCH
FIFA Ultimate Team, tryb kariery, szybka gra Switch i lokalne sezony – gra FIFA 18 stworzona z myślą o konsoli Switch zapewnia fanom bardziej rozbudowane tryby gry niż jakakolwiek inna platforma przenośna.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Gra FIFA 18 na konsolę Switch to też najlepsi piłkarze wszech czasów. Graj największymi legendami futbolu z Ronaldo Nazário na czele.

Niby wszystko wygląda ładnie i fajnie jednak patrząc na to co w sobie ma powyższa konsola nie sądzę żeby gra wyglądała tak jak na ps4 czy xboxie one, podejrzewam że będzie to gra taka jak na androida lub będzie to port z xboxa360/ps3.

Pozostaje też kwestia ultimate team skoro będzie to wersja dedykowana na switcha to będzie miała też za pewne swój rynek transferowy itd. A co to oznacza? że gracz który gra np. na konsoli ps4 lub xbox one będzie miał co innego na switchu.

Koniec końców uważam że wersja gry na switcha to raczej ciekawostka niż gra którą znam z xboxa one czy PS4. Ja temu projektowi sukcesu nie wróżę aczkolwiek jakaś kasa na pewno zasili budżet EA. Granie jakiejś kariery ma sens na tym urządzeniu ale ultimate team według mnie to będzie nie wypał chyba że EA przygotuje niespodziankę i dla wszystkich platform będzie jeden serwer, jeden rynek transferowy  itd.

W co sam nie wierze i nie uwierzę dopóki nie zobaczę na własne oczy.

%d bloggers like this: