Electronic Arts wychodzi z twarzą

Lis 10

Electronic Arts wychodzi z twarzą

Electronic Arts wychodzi z twarzą

W ramach przypomnienia Jak działa EA Access oraz FIFA 18 w wersji próbnej

Od czasu gdy miałem problemy z działaniem FIFY w wersji próbnej minęło dokładnie 46 dni, w tym czasie wykonałem całą masę telefonu i dopiero przedwczoraj coś się ruszyło w tej sprawie i zostałem miło zaskoczony sądziłem że dostane góra dwie paczki w ramach rekompensaty, dziś po moim telefonie okazało się że otrzymam zresztą zobaczcie sami:

Zobacz screeny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[collapse]

Jak sami widzicie w ramach rekompensaty otrzymałem aż 10 paczek wszystko to się zbiegło z pojawieniem się kart “kandydaci do sławy” więcej o tych kartach poniżej:

Zobacz screeny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[collapse]

Więc nadzieja na jakiś fajny traf była ogromna chętnie bym się ucieszył gdybym trafił taka kartę Jesusa, Rashsforda, Bakayoko, Sane, Asensio.

Również ucieszyłbym się z gorszych zawodników takich jak Origi czy Renato Sanchez. Oprócz tego również karta Varane czy Saula wygląda bardzo fajnie.

Oczywiście paczki które otrzymałem od EA są niewymienne i niestety nic spektakularnego nie trafiłem jak już były jakieś karty świecące to były to karty z ovr 80, jednak ja sobie zrobiłem złotą wymianę a tam było już ciut lepiej bo trafiłem Glika i Trappa.

Tak czy inaczej wielkie słowa uznania dla EA że stanęli na wysokości zadania mimo że byłem pewny że z tego już nic nie będzie.

Mi pozostaje tylko podziękować EA że wywiązali się z obietnicy.

%d bloggers like this: