Czekoladowo-Rumowe Latte Macchiato

Gru 28

Czekoladowo-Rumowe Latte Macchiato

Święta, święta i po świętach.
Jak większość z was pewnie zauważyła, blog przeszedł pewną metamorfozę taka mała odmiana na koniec roku laugh

Mam nadzieję ze zmiana na lepsze, według mnie aktualny wygląd jest bardziej przejrzysty i estetyczny od poprzedniego i swoją pracę oceniam na plus, mam nadzieję że wam również się podoba.
I na ten moment to raczej finalna wersja bloga przynajmniej przez najbliższy czas.

Jako że święta to dość specyficzny czas postanowiłem sprawdzić nowy smak syropu i tym razem zrobić rumowo-czekoladowe latte macchiato – napiszę tylko tyle że wyszło wyborne!

Zacznijmy od syropu, w Biedronce przed świętami można było kupić taki fajny zestawik:


zestaw_syropow_cafe_d'or_4x2

Jedyny minus powyższego zestawu to małe buteleczki, butelki są po 50 ml czyli jedna buteleczka = 2 kawy więc w sam raz na testy. Ale sam syrop jest z górnej półki, pod względem smaku, konsystencji można spokojnie go porównywać do syropów Cymesa, Victoria’s – które według mnie są najlepszymi syropami dostępnymi na rynku.

  

Powyżej widać jak prezentuje się syrop solo, a poniżej jak to wygląda w połaczeniu z mlekiem i espresso:

   

Efekt finalny jest znakomity, w kawie czuć wszystko czyli mocne espresso, mleko i oczywiście czekoladę z aromatem rumu! Jak dla mnie wypas, ta wersja latte macchiato jest w moim top 3! Obok migdałowego i orzechowego Latte Macchiato.

Na koniec po świątecznego pytanko, jak przez święta sprawdził się wasz smartfon?

Bo mój po raz kolejny mnie zachwycił i bez problemu wytrzymał całe święta na jednym ładowaniu!

Screenshot_2015-12-26-14-09-50

Mate 7 to po prostu jakiś kosmos jeśli chodzi o baterie, tak się ostatnio zastanawiałem na co go mogę zmienić i doszedłem do wniosku że chyba tylko na mate 8 lub kolejny model z serii mate, po raz kolejny napiszę że to urządzenie jest fantastyczne czysty majstersztyk!

%d bloggers like this: