Czas zacząć grać w FIFE 19

Wrz 23

Czas zacząć grać w FIFE 19

Czas zacząć grać w FIFE 19

Od czwartku zacząłem grać w wersję próbną FIFY 19, tym razem nie było żadnych problemów z odpaleniem gry i trochę meczyków pograłem.

Moje pierwsze spostrzeżenia są takie że graficznie się nie zmieniło jednak sama gra zmieniła się znacząco.

Schematy z osiemnastki całkowicie odpadają i trzeba się uczyć gry od nowa w szczególności jeśli chodzi o taktykę oraz grę w obronie.

Zagrałem około 15 meczy w Ultimate Team, większość w trybie draft. Gra się naprawdę bardzo przyjemnie w szczególności piłkarzami z wyższą oceną i pełnym zgranie, w końcu chyba doczekaliśmy się FIFY w której zgranie faktycznie ma jakieś znaczenie a nie tak jak było to w poprzedniej wersji że piłkarz mając 7 zgrania grał lepiej niż na 10. Ale to są moje pierwsze odczucia. Zagrałem też kilka meczy w trybie który mnie urzekł w poprzedniej edycji gry czyli w squad battles i uważałem go za najlepszy do zarobku.

W dziewiętnastce jest podobnie, dla przykładu w osiemnastce najczęściej wbijałem rangę :

złoto 1 za co otrzymywałem:

💰 12,400 coins
🎴 1 x Premium Gold Players Pack
🎴 2 x Jumbo Premium Gold Packs

ale częściej wbijałem rangę elita 3 za co otrzymywałem:

💰 20,800 coins
🎴 1 x Jumbo Premium Gold Pack
🎴 1 x Premium Gold Players Pack
🎴 1 x Rare Gold Pack

A w dziewiętnastce wygląda to następująco:

Złoto 1

💰 11,000 coins
🎴 1 x Jumbo Premium Gold Pack
🎴 1 x Premium Gold Players Pack

Elita 3

💰 12,000 coins
🎴 1 x Mega Pack
🎴 2 x Premium Gold Players Pack

Jak widzicie jest mniej coinsów ale paczki są porównywane a jak już wcześniej pisałem w tych paczkach są bardzo dobre trafy, wielokrotnie w paczkach za squad battles trafiałem super karty i spodziewam się że w tym roku będzie podobnie.

I będzie warto od czasu do czasu zagrać mecz żeby wbić lepszą rangę, podobnie. Tak samo warto robić sbc.

Do tej pory udało mi się zrobić w całości SBC “Hybrydy Narodowe” o to moje trafy:

Jak widzicie grę zacząłem od porządnych trafień które już na starcie gry bardzo mocno mi pomogą.

A przy okazji po raz kolejny dostałem dowód na to że z paczek za SBC są lepsze trafy, otwarłem trochę paczek za FIFA Pointsy a także te które dostałem za drafty. I trafy były dużo słabsze najlepszy był Rashford i Hulk razem sprzedani za około 40k coinsów.

Trybu Division Rivals niestety nawet nie tknąłem bo te 10 godzin zleciało bardzo szybciutko, brameczki też już piękne wpadają:

Teraz pozostaje tylko czekać na wtorek i zacząć grać bez żadnych ograniczeń.

Jedyne rzecz która mnie wkurzyła to fakt że grałem mecz i mnie wywaliło z gry bo skończył mi się 10 godzinny okres próbny i przez to nie mogę korzystać z webappa czy też companiona bo pojawia się błąd że mam wejść w grę. Dla mnie chore.

Swoją drogą aplikacja Companion jest po polsku, jest mega przejrzysta i fajnie się z niej korzysta, z webappem jest podobnie.

 

%d bloggers like this: