Camila Cabello – Camila

Sty 12

Camila Cabello – Camila

Camila Cabello – Camila:

Camila Cabello właśnie wjechała z debiutanckim albumem na scenę i to z ogromny hukiem bo cała otoczka przed premierą debiutanckiego albumu “Camila” była marketingowym majstersztykiem a wszystko to zostało poprzedzone świetnie przyjętym singlem Havana.

Zacznijmy jednak od tracklisty:

 1. Never Be The Same
 2. All These Years
 3. She Loves Control
 4. Havana
 5. Inside Out
 6. Consequences
 7. Real Friends
 8. Something’s Gotta Give
 9. In The Dark
 10. Into It
 11. Never Be The Same (wersja dla rozgłośni radiowych)

Po albumie spodziewałem się czegoś konkretnego no i co mogę napisać? Album jest miazgą!

Camila doskonale wykorzystała swój fantastyczny głos a album jest miksem różnych gatunków muzyki, ta dziewczyna doskonale wykorzystała wszystkie swoje atuty. Na trackliście znajdziemy utwory które w sam raz pasują na karnawał czyli np. Inside Out czy też She Loves Control ale mamy też utwory wolniejsze w których Camila króluje w takim Consequences można się zakochać 😍 słuchając All These Years również trzeba zbierać szczękę z podłogi. Album jest mistrzowską mieszanką najlepszej Camili, jak tak dalej pójdzie to Camila spokojnie zrobi większą karierę niż np. Rihanna czego jej życzę z całego serca! Życzę jej również znakomitej sprzedaży debiutanckiego albumu, całego zbioru nagród oraz wspaniałej trasy koncertowej promującej debiutancki krążek.

Debiutancki album Camili Cabello można odsłuchać na Spotify

I tak jak napisałem już po wyżej według mnie najlepszymi utworami z płyty są

 • Consequences
 • Inside Out
 • She Loves Control
 • All These Years

Ale oczywiście również pozostałe utwory trzymają wysoki poziom albumu.

Moja ocena to 6/6 ten album jest pod każdym względem na najwyższym poziomie, cały marketing związany z premiera po prostu wszystko dopracowane do perfekcji!

Camila oraz ludzie którymi się otoczyła zasługują na ogromne brawa, mimo że mamy dopiero początek roku ja już dziś uważam że to będzie jedna z najgorętszych premier tego roku.

Jedyna moja obawa dotyczy kolejnego albumu, Camila powiesiła poprzeczkę bardzo, bardzo wysoko i od kolejnego albumu będę wymagać czegoś więcej

%d bloggers like this: