Cześć, dzisiaj szybka informacja na temat eventu Black Friday w FIFA 20.

Od piątku EA dodaje do gry (tryb Ultimate Team) różnego rodzaju sbc najpierw były to przede wszystkim flash SBC czyli po prostu SBC na którego wykonanie mamy mało czasu zazwyczaj godzinę.

Wczoraj chyba koło 17 EA trochę nieoczekiwanie dodało SBC o piłkarzy z konkretnej ligi mamy dwa rodzaje tych wyzwań ale ja proponuje przede wszystkim skupić się na wyzwaniu: 81+ Upgrade.

O co chodzi w wyzwaniu? Przepalamy 11 rzadkich złotych zawodników z czego 6 musi być z danej ligi np. Premier League i za to dostajemy paczkę z dwoma rzadkimi zawodnikami z Premier League ocenionym od 81 w górę.

Gdy zobaczyłem to SBC to od razu skojarzyłem że w takiej Ligue 1 mamy nie wiele takich kart i zdecydowanie łatwiej będzie trafić coś fajnego.

I nie pomyliłem się na start zrobiłem dwa SBC więc miałem dwie paczki, w pierwszej bez szału Florian Thauvin – aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę że pojawiły się sbc o gwarantowaną kartę w formie i do tego sbc są bardzo potrzebne karty 83 więc koniec końców taka karta się przyda.

W drugiej paczce trafiłem dokładnie to czego się spodziewałem, co dokładniej? Zobaczcie sami:

Właśnie taka była moja pierwsza myśl gdy zobaczyłem to SBC że przecież w tym SBC po prostu trzeba trafić Mbappe albo Neymar i długo czekać nie musiałem.

Oczywiście nie każdy będzie miał takie szczęście ale z paczek za to sbc dropi i to bardzo, zrobiłem kilkadziesiąt tych sbc z różnych lig, oczywiście Neymar był moim najlepszym trafem.

Ale w pozostałych paczkach też trafiałem przydatne karty przede wszystkim do sbc o gwarantowanego informa.

Trafiłem Alabę, Cavaniego, Marquinosa, Lopesa, Pacheco IF (kilkukrotnie), Dembele, Neto itd.

Jak macie rzadkie złote karty które nie są wam przydatne to róbcie to SBC bo naprawdę można trafić coś czym będzie się grało przez najbliższe kilka miesięcy. Ja takim Neymarem pewnie będę grać do końca gry.

Po przeciwnej stronie mamy SBC o gwarantowanego informa i to SBC zdecydowanie odradzam! A przede wszystkim to z wymiennym informem.

Zrobiłem kilkadziesiąt SBC o niewymiennego ifa trafy bez szału ale w paczkach z wymiennych ifem tragedia. Róbcie to sbc jedynie w ostateczności jak trafiliście jakiś duplikat wysoko ocenionej karty.