Barcelona Vs Celta Vigo

Lut 15

Barcelona Vs Celta Vigo

Nie milkną echa po wczorajszym meczu Barcelony, brzydzę się komentarzami które krytykują Barcelonę za styl że ośmieszają rywali itd. Jeszcze bardziej mnie brzydzi szukanie na siłę jakiejś sensacji że przy pierwszej bramce Messi oszukał sędziego, że trzeci gol nie powinien być uznany itd. Niestety Polska nadal jest zaściankiem, Neymar nikogo nie upokarza a w media jedzie się z nim równo. A to jest jego praca, ludzie płacą żeby oglądać takie zagrania, kiedy w końcu ktoś to w Polsce zrozumie? Obejrzyjcie sobie mecze futsalu tam się dopiero przeciwnika ośmiesza a jakoś nikt nie narzeka, fauli nie ma prawie w ogóle, fani są zachwyceni, nikt nikomu nie chce łamać nóg za to że przerzucił nad nim piłkę. A na zielonej murawie jakieś średniowiecze… Barcelona przez pierwsze 45 minut wczoraj zagrała bardzo słabo i chaotycznie, można było drżeć o wynik i w sumie tak było do bramki na 2-1

Ale wtedy Messi jak to powiedział komentator:

nakrył stolik, żeby fani Barcelony mogli świętować

Zresztą po pierwszej bramce komentator też nie zawiódł:

Leo to po prostu atomowa pchła, a reszta to elektrony

Po karnym:

To było absolutnie Szekspirowskie. Tylko, że Szekspir się pomylił, bo to nie był “Król Lear”, tylko “Król LEO”

I jeszcze jeden świetny komentarz:

Isaac Newton patrzy z góry i mówi odnośnie grawitacji, że on się pomylił odnośnie prawa grawitacji, bo to Leo ma rację.

Powyższe komentarze możecie usłyszeć poniżej:

link do wideo

Ten skrót trzeba zachować dla potomstwa, majstersztyk! Dlaczego polskim komentatorom tak daleko do takich ludzi?
Jak to możliwe że Ci pseudo fachowcy byli tak nie przygotowani? Komentator beIN od razu po karnym wiedział o co chodzi a Ci nasi to obraz nędzy i rozpaczy. Ale już nie będę się znęcał nad nimi.

Kończąc wątek wczorajszego meczu
Drogi Johanie!
Jesteś nadal Boskim Johanem i Latającym Holendrem,
Mówisz że wygrywasz po pierwszej połowie 2:0, liczę że mecz wygrasz manita to Twój najważniejszy mecz wszyscy kibice Barcelony są z Tobą. Liczymy że już niedługo będziemy mogli świętować z Tobą najważniejsze zwycięstwo.

Cruyff14

Barcelona jest moją miłością pasją, Ty Johannie dałeś jej coś więcej niż tylko Dream Team za to Ci jest wdzięczny to dzięki Tobie mogę oglądać na własne oczy takie popisy jak wczoraj. To wszystko dzięki Tobie!

%d bloggers like this: