Andrés Iniesta, The Unexpected Hero
Andrés Iniesta, Nieoczekiwany bohater
RakutenTV

To jest historia zwykłego człowieka, który robi nadzwyczajne rzeczy. Kogoś ambitnego, kto wiele osiągnął przywiązując wagę do detali, ponieważ to właśnie one uczyniły z niego wyjątkowego piłkarza. Wszyscy znamy Iniestę — artystę futbolu, który dwukrotnie zdobył potrójną koronę z Barceloną i sięgnął po Puchar Świata z reprezentacją Hiszpanii. Pamiętamy też, oczywiście, najwspanialsze momenty w jego karierze sportowej. Ale kto kryje się za tą światową supergwiazdą?

Ostatnio hitem stał się serial dokumentalny Ostatni Taniec o Jordanie. Wszyscy się zachwycają i promują powyższy serial, natomiast mało kto zauważył premierę filmu dokumentalnego o Inieście który jest dostępny ZA DARMO na platformie RakutenTV.

Wystarczy obejrzeć kilka reklam i mamy film całkowicie za darmo.
Z filmu możemy się dowiedzieć między innymi o ciężkiej walce piłkarza z depresją oraz historii jego miłości do Anny.

Film według mnie jest genialny i biję na głowę serial o Jordanie w którym poznajemy koszykarza który jest gburem oraz bucem.

Dla porównania film o Inieście jest o zwykłym człowieku który w swoim życiu wygrał wszystko mimo wielu problemach w życiu prywatnym.

Ja po tym filmie jako kibic FC Barcelony doszedłem do wniosku że prędzej znajdzie się nowy Messi niż nowy Iniesta.

Andrés to zawodnik jedyny w swoim rodzaju, do tego te wspaniałe bramki w meczu z Chelsea czy też w finale mistrzostw świata 2010.

Według mnie jest to film który musi obejrzeć każdy kibic piłki nożnej, nie będę za wiele spoilerować po prostu obejrzyjcie ten film.

Film możecie obejrzeć tutaj.